СТРУКОВНА УДРУЖЕЊА СРБИЈЕ И ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ ДАЛА ПУНУ ПОДРШКУ ОЧУВАЊУ НЕЗАВИСНОСТИ ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ

Stav Inženjerske komore Srbije i strukovnih udruženja je da je neophodno napraviti zakonsko rešenje kojim Komora kao strukovno udruženje mora da bude slobodna u donošenju svojih odluka i da nosi punu profesionalnu odgovornost za svoje postupke, što predstavlja odraz slobodnog demokratskog društva.

Pismo podrške Saveza građevinskih inženjera Srbije mozete pogledati ovde.

Pismo podrške Udruženja likovnih umetnika primenjenih umetnosti i dizajnera Srbije mozete pogledati ovde.

Pismo podrške Udruženja urbanista Srbije mozete pogledati ovde.

Pismo podrške Stomatološke komore Srbije, Lekarske komore Srbije, Farmaceutske komore Srbije, Komore Biohemičara Srbije i Komore medicinskih sestara i zdravstvenih tehničara Srbije možete pogledati ovde.

Pismo podrške Udruženja Inženjera Beograda možete pogledati ovde.

Pismo podrške Inženjerske inicijative za regionalnu saradnju možete pogledati ovde.