ДАНИ ИНЖЕЊЕРА СРБИЈЕ 2018

Manifestacija je uvrštena u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti nacionalnog programa obuke za 2018. godinu. Učešće članova Komore biće bodovano sa 5 bodova za učesnike za svaki dan manifestacije, odnosno 10 bodova za predavače na manifestaciji, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije.

Matične sekcije projektanata i izvođača radova, snosiće troškove smeštaja i boravaka u Vrnjačkoj Banji za svoje članove. Broj mesta na manifestaciji je ograničen na 80 učesnika i podeljen srazmerno broju članova Komore po regionalnim centrima i to: RC Subotica - 7 mesta, RC Novi Sad – 11 mesta, RC Beograd - 25 mesto, RC Kragujevac – 8 mesta, RC Valjevo – 6 mesta, RC Čačak – 6 mesta, RC Kraljevo – 7 mesta i RC Niš – 10 mesta. Kapacitet se popunjava po redosledu prijavljivanja za svaki regionalni centar posebno.

U hotelu „Fontana“ obezbeđene su dvokrevetne sobe, na bazi jednog polupansiona i jednog punog pansiona (prijavljivanje u hotel 26. oktobra od 14 časova, odjava 28. oktobra do 10 časova). UČESNICI SAMI OBEZBEĐUJU PREVOZ DO VRNJAČKE BANJE.

Kotizacija za članove Inženjerske komore Srbije iznosi bruto 1.200 dinara, po osobi. Uplatu naknade za kotizaciju možete izvršiti na račun Inženjerske komore Srbije, broj: 160-40916-33, poziv na broj: 08-broj licence. Dokaz o uplati (skenirani primerak uplatnice ili virmana) pošaljite na e-mail: gordana.bastovanovic@ingkomora.rs najkasnije do 23.10.2018. godine, u suprotnom, nakon isteke ovog roka bićemo primorani da Vaše mesto ustupimo prvom sledećem prijavljenom članu Komore ispod crte.

Prijavljivanje za manifestaciju se vrši putem Interneta na sledećim stranicama:

• Za članove sa Regionalnog centra Subotica ovde
  • Za članove sa Regionalnog centra Novi Sad ovde
  • Za članove sa Regionalnog centra Beograd ovde
  • Za članove sa Regionalnog centra Kragujevac ovde
  • Za članove sa Regionalnog centra Valjevo ovde
  • Za članove sa Regionalnog centra Čačak ovde
  • Za članove sa Regionalnog centra Kraljevo ovde
  • Za članove sa Regionalnog centra Niš ovde

Molimo Vas da se prijavite preko link-a regionalnog centra kome pripadate. Regionalnu podelu možete pogledati ovde.

Prijavljivanje počinje 18. oktobra  i trajaće dok se ne popuni kapacitet, nakon čega će spisak učesnika kojima je obezbeđen smeštaj preko Inženjerske komore Srbije biti objavljen na sajtu Komore www.ingkomora.rs

Ostali zainteresovani za učešće, koji ne budu na spisku Inženjerske komore Sbije, a žele da prisustvuju manifestaciji, mogu rezervisati smeštaj u svojoj režiji, u hotelu „Fontana“.