МАТЕРИЈАЛ СА ТРЕЋЕ МЕЂУНАРОДНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ УРБАНОГ ПЛАНИРАЊА - ИЦУП2020 ДОСТУПАН НА САЈТУ УДРУЖЕЊА КЛАСТЕР УРБАНОГ ПЛАНИРАЊА

Udruženje Klaster urbanog planiranja i Građevinsko-arhitektonski fakultet u Nišu, uz podrsku Izvršnog odbora Matične sekcije arhitekata Inženjerske komore Srbije, organizovali su Treću međunarodnu konferenciju urbanog planiranja – ICUP2020 (3rd International Conference on Urban Planning). Konefercija je održana 11. i 12. novembra 2020. godine u Nišu, a s obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, realizovana je putem interneta.

Na konferenciji je učestvovalo 87 autora i autorskih timova sa oko 45 radova iz više od 10 zemalja sa svih kontinenata, a kao plod međunarodne saradnje u oblasti prostornog i urbanističkog planiranja biće objavljen Zbornik sa prikazom svih radova.

Ovim putem Vas obaveštavamo da materijal sa konferencije, kao i predavanje Lorenca Čelerija (Lorenzo Chelleri), možete pogledati na veb-stranici Udruženja Klaster urbanog planiranja: http://upcluster.org/conference/icup-2020/.