ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ И ОБНОВЉИВИ ИЗВОРИ ЕНЕРГИЈЕ- САВЕТОВАЊЕ

""U organizaciji Saveza društva inženjera i tehničara grada Požarevca i Inženjerske komore Srbije - Veća Matične sekcije inženjera mašinske struke Regionalnog centra Požarevac, održaće se savetovanje na temu „Energetska efikasnost i obnovljivi izvori energije“.

Organizovanje jednodnevnog  savetovanja ima za cilj da informiše stručnu i širu javnost o trenutnom stanju na polju energetske efikasnosti, o budućim pravcima razvoja, mogućnostima ulaganja i korišćenja obnovljivih izvora energije na području Braničevskog okruga i širem području.
Savetovanje će biti  realizovano saopštenjem radova objavljenih u zborniku radova, kroz naznačene oblike predavanja, i  kroz diskusiju.
Svečano otvaranje savetovanja zakazano je za sredu, 28. septembar 2022. godine, s početkom u 12:00 časova, u Centru za kulturu u Požarevcu.

Učešće na savetovanju je besplatno.

Program savetovanja i druge informacije možete pogledati ovde.