XXIV YUCORR 23 - СУСРЕТ НАУКЕ И ПРАКСЕ У ОБЛАСТИМА КОРОЗИЈЕ, ЗАШТИТЕ МАТЕРИЈАЛА И ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Udruženje inženjera Srbije za koroziju i zaštitu materijala (UISKOZAM), u suorganizaciji sa Većem Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka RC Beograd Inženjerske komore Srbije, Inženjerskim društvom za koroziju i zaštitu materijala, Inženjerskom akademijom Srbije, Institutom za hemiju, tehnologiju i metalurgiju, Institutom za opštu i fizičku hemiju, Beograd, Tehnološko-metalurškim fakultetom i Savezom inženjera i tehničara Srbije, organizuje Međunarodni stručni skup „XXIV YUCORR 23“ - Susret nauke i prakse u oblastima korozije, zaštite materijala i zaštite životne sredine.

Skup će se  održati od 28. do 31. maja 2023. godine na Divčibarama, kao prilika za predstavljanje i diskutovanje o temama koje su direktno povezane sa teorijskim i inženjerskim aspektima korozije i zaštite različitih vrsta materijala u oblasti industrije, termoelektrana, građevinarstva i industrijske završne obrade, kao i na teme koje se bave zaštitom životne sredine i hemijskom konverzijom energije za održivi razvoj.

Detaljnije informacije možete pogledati putem linka: http://sitzam.org.rs/YUCORR/