ВИДЕО ПРЕНОС ПРЕДАВАЊА: "ПОВЕЋАЊЕ УДЕЛА ОИЕ У ДАЉИНСКОМ ГРЕЈАЊУ СРБИЈЕ - ЦИЉ ОСТВАРЕЊА (ИНТЕГРИСАНИ НАЦИОНАЛНИ ЕНЕРГЕТСКИ И КЛИМАТСКИ ПЛАН РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ)"

Inženjerska komora Srbije - Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke Regionalnog centra Beograd, organizuje video prenos predavanja: „Povećanje udela OiE u daljinskom grejanju Srbije - cilj ostvarenja (Integrisani nacionalni energetski i klimatski plan Republike Srbije)“.

Video prenos predavanja će se održati u ponedeljak, 15. maja 2023. godine, sa početkom u 13:00 časova.

Prijavljivanje za predavanje vrši se putem Interneta na sledećoj strani.

Spisak prijavljenih nalazi se na sajtu Komore na sledećoj strani