СТРУЧНА ПОСЕТА - ГРАД КАЊИЖА, ПРИКАЗИВАЊЕ И СТРУЧНА АНАЛИЗА РАДА ЕЛЕКТРАНЕ НА БИОМАСУ У БЛИЗИНИ МАРТОНОША И ФАБРИКЕ ЦРЕПА БРЕНДА WИЕНЕРБЕРГЕР (БИВШЕ ПОТИСЈЕ), БАЊЕ КАЊИЖА СА РВАЧКОМ АКАДЕМИЈОМ У ИЗГРАДЊИ

Inženjerska komora Srbije - Veće matične sekcije inženjera mašinske struke Regionalnog centra Subotica organizuje stručnu posetu: “Grad Kanjiža, prikazivanje i stručna analiza rada Elektrane na biomasu u blizini Martonoša i Fabrike crepa brenda Wienerberger (bivše Potisje), banje Kanjiža sa Rvačkom Akademijom u izgradnji”. Stručna poseta će se održati u petak 01. jula 2022. godine, sa početkom u 08:00 časova.

Prijavljivanje za stručnu posetu vrši se putem Interneta na sledećoj strani.
Spisak prijavljenih nalazi se na sajtu Komore na sledećoj strani.