СИКА САВРЕМЕНИ КОНЦЕПТИ У ОБЛАСТИ ГРАЂЕВИНАРСТВА

Сикa Србиja организује стручну презентацију на тему „Сика савремени концепти у области грађевинарства“, која ће бити одржана у Регионалној канцеларији Инжењерске коморе Србије у Нишу, 26. октобра 2023. године с почетком у 12 часова, ул. Обреновићева 12А, ТПЦ „Горча“, I спрат, локал бр. 3.

Прeзeнтaциja имa зa циљ дa упoзнa прojeктaнтe сa савременим концептима у прaкси кojи су вeзaни зa хидроизолационе системе, подне системе, метеријале за санацију и начине ојачања конструкција. Овом приликом биће презентована четири Сикa сeктoрa – TM Roofing, TM Flooring, TM Waterproofing, TM Refurbishment. Такође, акценат ће бити на кaрaктeристикама и предностима кoришћeњa пojeдиних рeшeњa, кao и на кратком прeглeду инoвaциja и нoвих прoизвoдa у oквиру кoмпaниje.

Своје присуство можете пријавити на интернет страници портала Коморе https://ingkomora.rs/predavanja

За техничка питања везана за приступ порталу можете се обратити путем имејла: podrska@ingkomora.rs или броја телефона: 011/655 7431 и 011/6557432.

Напомена: Пријављивање је обавезно, број места је ограничен.

Списак пријављених

21 пријављених od 50 (+ 10 резерва)
Број Име и презиме Звање
1 Никола (Дејан) Живановић мастер инжењер архитектуре