ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИНЖЕЊЕРА ЗА УЧЕШЋЕ У ПРОЈЕКТУ МОРАВСКИ КОРИДОР ОТВОРЕНА РАДНА МЕСТА ЗА ИНЖЕЊЕРЕ ГЕОЛОШКЕ СТРУКЕ ИНЖЕЊЕРИ = КОМПЕТЕНТНОСТ + СТРУЧНОСТ

Pored već otvorenih radnih mesta za inženjere građevinske, geološke, saobraćajne, mašinske, elektro i geodetske struke, kao i za inženjere pejzažne arhitekture, u ovom momentu potražuju se inženjeri sa licencom za obavljanje stručnih poslova građenje objekata, odnonosno izvođenje radova iz stručne oblasti geološko inženjerstvo, uže stručne oblasti geotehnika.

Mesto zaposlenja je u prostorijama poslodavca u Kruševcu.
Na razuman zahtev poslodavca, zaposleni je dužan da radi i na drugim lokacijama poslodavca, kao i na lokacijama povezanih lica ili klijenata.

Zbog prirode rada, poslodavac može privremeno ili trajno promeniti mesto rada zaposlenog u krugu relacije Kruševac-Čačak.

Zainteresovani inženjeri mogu dostaviti svoj CV na engleskom jeziku na sledeće imejl adrese: rs102.hr@besmp.rs i vincent.nougarede@besmp.rs uz napomenu da se prijavljuju preko Komore (CV poslati na obe navedene imejl adrese).

Odabrani kandidati biće blagovremeno obavešteni od strane predstavnika „Behtel-Enke“.

Prema politici održivosti ove kompanije, Projekat promoviše rodnu ravnopravnost nudeći jednake mogućnosti zapošljavanja ženama i samim tim podstiču se prijave žena kandidata.

S poštovanjem,

Marica Mijajlović, dipl. inž. arh.
Predsednica Inženjerske komore Srbije