Посета чланова Инжењерске коморе Србије 8. Међународним данима енергетике и инвестиција

Kongresni segment Međunarodnih dana energetike i investicija kroz panele obrađuje aktuelne teme. Program možete preuzeti ovde

Poseta 8. Međunarodnim danima energetike i investicija je vrednovana sa 5 bodova za članove Inženjerske komore Srbije, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije, br. 3788/1-13. od 25.11.2014.g. i br. 1047 od 01.06.2018.g.

Troškovi obrade zahteva za vrednovanje aktivnosti i unos bodova za 8. Međunarodne dane energetike i investicija iznose 200,00 dinara, po osobi, sa uračunatim PDV-om. Naknada se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Evidentiranje članova Inženjerske komore Srbije obaviće se na ulazu u Kongresni centar Novosadskog sajma uz člansku kartu Komore, a kojom prilikom je neophodno dostaviti dokaz o uplati za članove koji žele da im se vrednuje prisustvo na 8. Međunarodnim danima energetike i investicija.

Ulaz je slobodan uz obaveznu registraciju na ulazu u Kongresni centar Novosadskog sajma.