Одржано је предавање на тему "Имплементатион оф тхе БИМ тецхнологy ин тхе цонструцтион индустрy", 15. септембра 2016. године

Predavanje se direktno prenosilo u Beogradu, u sedištu Komore, kao i u regionalnim kancelarijama i regionalnim centrima Inženjerske komore Srbije, i to, u Novom Sadu, Nišu, Kraljevu, Valjevu, Čačku, Subotici, Kragujevcu, kao i u Požarevcu, Boru i Jagodini. Zatim u firmama "Strabag" d.o.o., "FormaPharm engineering Group" d.o.o. u Beogradu, Vršcu i Rusiji, "ED Jagodina" u Jagodini, u Požarevcu na Višoj tehničkoj školi strukovnih studija, "Telekom Srbija" ogranak u Nišu i "Elektromreža Srbije" u Beogradu.

""

Predavanje su direktno prenosile i druge inženjerske komore, članice Evropskog saveta inženjerskih komora i to, Austrija, Slovenija, Makedonija, Crna Gora, Hrvatska i Bugarska.

""

Galeriju slika možete pogledati ovde.