Објављен 39. број Гласника Инжењерске коморе Србије

Redakcija informativnog glasila Inženjerske komore Srbije "Glasnik Inženjerske komore Srbije" objavila je 39. broj Glasnika, uz nesebičnu podršku članova Komore i brojnih saradnika koji su učestvovali u pripremi ovog broja. U 39. broju Glasnika možete pročitati intervju sa prof. dr Dragoslavom Šumarcem, predsednikom Skupštine Inženjerske komore Srbije u vezi predstojećih izbora za članove Skupštine, zatim tekstove u vezi predstojećih izbora predsednika podsekcija u matičnim sekcijama projektanata i izvođača radova kao i izbora za članove regionalnih odbora podsekcija matičnih sekcija projektanata i izvođača radova i za članove regionalnih odbora Matične sekcije urbanista u svim regionalnim centrima Komore. Takođe možete pročitati tekstove u vezi Dana Komore i dobitnika nagrada Komore za 2016. godinu, međunarodnih aktivnosti Komore, stručne priloge naših članova i dr.

Glasnik Inženjerske komore Srbije, broj 39. možete preuzeti ovde