МАНИФЕСТАЦИЈА: ДАНИ КОМОРЕ - РАЗВОЈНИ ПРОГРАМИ ЈУГОИСТОЧНЕ СРБИЈЕ – ЛЕСКОВАЦ 2024.

Веће матичних секција инжењера грађевинске струке и инжењера машинске струке Регионалног центра Ниш Инжењерске коморе Србије организује Осму традиционалну манифестацију „Дани Коморе - Развојни програми Југоисточне Србије”, посвећену пречишћавању отпадних вода, као једној од најважнијих области заштите живoтне средине.

Скуп ће бити одржан 4. октобра 2024. године у Лесковцу, у Сали Скупштине Града Лесковца (ул. Пана Ђукића бр. 9-11), с почетком у 10 часова.

Манифестација се реализује уз подршку Града Лесковца и ЈКП Водовод Лесковца, са циљем указивања на значај заштите животне средине у области пречишћавања одпадних вода, анимирање стручне јавности и потенцијалних инвеститора о потреби решавања овог проблема.

Програм манифестације можете преузети овде.

Приjaвљивaњe на интернет страници портала Коморе https://ingkomora.rs/predavanja

Заинтересованим члановима из Ниша обезбезбеђен је органзовани аутобуски превоз, за шта је неопходна потврда учешћа на мејл: ingkomni@ingkomora.rs   (број места ограничен).

Извор фотографије: Драган Живковић

Списак пријављених

33 пријављених od 70 (+ 7 резерва)
Број Име и презиме Звање