ИЗАБРАНО ПОБЕДНИЧКО РЕШЕЊЕ НА КОНКУРСУ ЗА ИДЕЈНО - ГРАФИЧКО РЕШЕЊЕ ЗА ЗНАМЕЊА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ

Komisija za odabir predloga za idejno - grafičko rešenje znamenja Komore je izabrala pobedničko rešenje za novi vizuelni identitet odnosno predlog novog izgleda znamenja Inženjerske komore Srbije.

Na Konkurs je pristiglo ukupno 13 predloga grafičko - dizajnerskih rešenja, a po mišljenju Komisije bilo je veoma dobrih i kreativnih predloga koji su za svaku pohvalu.

Nakon razmatranja svih dostavljenih predloga rešenja, a uzimajući u obzir i kriterijume propisane propozicijama Konkursa, izabrano je pobedničko rešenje, dostavljeno pod šifrom M26K32, autora dr Vladimira Kovača, master inženjera arhitekture i master grafičkog dizajna.

Čestitamo autoru pobedničkog rešenja dr Vladimiru Kovaču!

Svim ostalim učesnicima se zahvaljujemo na učešću na Konkursu i želimo im puno sreće i uspeha u daljem radu!

Koristimo priliku da se učesnicima Konkursa još jednom izvinimo na kašnjenju sa objavljivanjem rezultata.