ВИДЕО ПРЕНОС ПРЕДАВАЊА: "Поправка, заштита и унапређење металних и других површина и делова помоћу композитних материјала (поправке на хладно) - нови начин репарације"

Inženjerska komora Srbije - Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke Regionalnog centra Bor, organizuje video prenos predavanja: „Popravka, zaštita i unapređenje metalnih i drugih površina i delova pomoću kompozitnih materijala (popravke na hladno) - novi način reparacije“.

Video prenos predavanja će se održati u četvrtak, 30. marta 2023. godine, sa početkom u 13:30 časova.

Prijavljivanje za predavanje vrši se putem Interneta na sledećoj strani.

Spisak prijavljenih nalazi se na sajtu Komore na sledećoj strani.