УЛАЗНИЦЕ ЗА 90. МЕЂУНАРОДНИ ПОЉОПРИВРЕДНИ САЈАМ

Inženjerska komora Srbije obezbedila je ulaznice za posetu 90. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu, koji se održava od 20. do 26. maja 2023. godine na Novosadskom sajmu, ul. Hajduk Veljkova broj 11.

Članovi Komore mogu preuzeti besplatnu ulaznicu na glavnom ulazu u Auli, blagajna za pravna lica, od 20. do 26. maja 2023. godine.

Prilikom preuzimanja ulaznice član Komore je dužan da službenom licu pokaže ili člansku kartu Komore (pokazuje se jedna članska karta, bez obzira da li član poseduje jednu ili više licenci) ili Potvrdu o statusu članstva u Komori ili Odluku o prijemu u članstvo Komore (može i kopija navedenih dokumenata).

Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na sajam za vreme trajanja sajma (ulaznica ne uključuje parking).

Radno vreme Sajma:
20-26. maj - od 9.00 do 19.00 časova

Više informacija o 90. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu možete pogledati na sledećoj internet stranici: https://www.sajam.net/sr/kalendar-2023/prolece/90-medjunarodni-poljoprivredni-sajam