У ПРИПРЕМИ ЈЕ 48. БРОЈ ГЛАСНИКА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ

""Redakcija Glasnika Inženjerske komore Srbije nastavlja sa radom i počinje sa ređanjem stranica tekstova za 48. broj.

Pozivamo vas da svojim tekstom obogatite i ovaj novi broj, jer upravo vi na najbolji način pojašnjavate problematiku, tendencije i novine u inženjerstvu. Iskoristite priliku da sa našim čitaocima podelite svoja iskustva, ideje, zapažanja, planove, kao i svoja gledišta na aktuelna dešavanja iz domena vaše struke.

Ukoliko ste u mogućnosti i želite da pišete za novi broj Glasnika, svoje priloge nam možete poslati elektronskim putem na adresu: redakcija@ingkomora.rs.

Rok za slanje priloga: 24. februar 2023. godine.

Za dodatna pitanja možete se obratiti Redakciji na telefon 011/655−7413 ili na imejl-adresu: redakcija@ingkomora.rs.

Takođe, pozivamo sve zainteresovane firme i kompanije da iskoriste mogućnost promovisanja u Glasniku, posmatrajući ovo informativno glasilo kao idealnu platformu za upoznavanje sa proizvodima i/ili uslugama koje nude i da objavljivanjem oglasa ili promotivnog teksta dopru do svoje ciljne grupe.

Dopis za saradnike možete preuzeti ovde.
Dopis za oglašivače možete preuzeti ovde.