У ПРИПРЕМИ ЈЕ 44. БРОЈ ГЛАСНИКА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ

""

Redakcija Glasnika Inženjerske komore Srbije nastavlja sa radom i počinje sa prikupljanjem tekstova za novi broj Glasnika. Uspešnost prethodna dva broja pripisuje se upravo našim saradnicima, koji su odgovorili na naš poziv i podelili sa čitaocima svoja iskustva, ideje, planove, kao i svoja gledišta aktuelnih dešavanja u oblastima kojima se bave.

Ukoliko ste u mogućnosti i želite da pišete za novi broj Glasnika, ukoliko želite da naše članove i širu javnost upoznate sa aktuelnom temom iz domena vaše struke, odnosno da svoju ideju ili stavove podelite sa drugim članovima Komore, svoje priloge nam možete poslati na imejl adresu: redakcija@ingkomora.rs.

Rok za slanje priloga je 29. oktobar 2021. godine.

Glasnik, takođe, firmama nudi mogućnost promocije proizvoda i/ili usluga u vidu objavljivanja oglasa i/ili promotivnog teksta, kako bi na neposredan način došle do svoje ciljne grupe i stupile u kontakt sa potencijalnim klijentima, poslovnim partnerima, kupcima.

Dopis za saradnike možete preuzeti ovde.

Dopis za oglašivače možete preuzeti ovde.