У ПРИПРЕМИ ЈЕ 43. БРОЈ ГЛАСНИКА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ

""

Nakon izuzetno uspešnog 42. broja Glasnika Inženjerske komore Srbije, koji je naišao na pozitivne komentare, kako šire, tako i uže stručne javnosti, Redakcija Glasnika započela je pripreme za izradu 43. broja.

Ukoliko ste u mogućnosti i želite da pišete za novi broj Glasnika, ukoliko želite da naše članove i širu javnost upoznate sa aktuelnom temom iz domena vaše struke, odnosno da svoju ideju ili stavove podelite sa drugim članovima Komore, svoje priloge nam možete poslati na imejl adresu: redakcija@ingkomora.rs.

Rok za slanje priloga je 29. april 2021. godine.

Dopis za saradnike možete preuzeti ovde.

Glasnik, takođe, firmama nudi mogućnost promocije proizvoda i/ili usluga u vidu objavljivanja oglasa i/ili promotivnog teksta, kako bi na neposredan način došle do svoje ciljne grupe i stupile u kontakt sa potencijalnim klijentima, poslovnim partnerima, kupcima.

Dopis za oglašivače možete preuzeti ovde.