Традиционални скуп "Сусрети просторних планера Србије - 2019"

Matična sekcija prostornih planera snosi troškove smeštaja i boravka na Mokroj Gori za svoje članove koji su izmirili svoje obaveze po osnovu plaćanja članarine.

Predviđeno je 45 mesta za diplomirane prostorne planere sa licencom 100 i 201
Link za prijavu

Predviđeno je 25 mesta za sve ostale inženjere koji imaju licencu 100
Link za prijavu

Prijavljivanje počinje 22. oktobra i trajaće dok se ne popuni kapacitet, nakon čega će spisak učesnika kojima je obezbeđen smeštaj preko Inženjerske komore Srbije biti objavljen na sajtu Komore www.ingkomora.rs.

Konačan spisak učesnika možete pogledati ovde.

Visine kotizacije za prisustvo na skupu „Susreti prostornih planera Srbije - 2019“, iznosi 1.500,00 dinara sa uračunatim PDV-om, po osobi, za članove čije troškove snosi Matična sekcija prostornih planera. Ukoliko troškove snosi pravno lice, pozvati službu za računovodstvene poslove IKS-a (tel. 011/655-7426 ili 011/655-7425). Dokaz o uplati dostavlja se Ivani Lazin na e-mail: ivana.lazin@ingkomora.rs, nakon objave spiska prijavljenih učesnika.
Ostali zainteresovani za prisustvo na Skupu, koji ne budu na spisku Inženjerske komore Srbije, a žele da prisustvuju, mogu rezervisati smeštaj u svojoj režiji, kontak osoba:
Anđela Rajović: hotel „TN Mećavnik-Drvengrad“, Mokra Gora, tel. 064/88-30-245.

Program skupa „Susreti prostornih planera Srbije-2019“ možete preuzeti ovde.

Organizacioni odbor:

1. Veljko Bojović, dipl. pr. planer, predsednik;
  2. Mr Đorđe Milić, dipl. pr. planer, član;
  3. Mr Bojana Božić, dipl. pr. planer, član;
  4. Mr Dragan Dunčić, dipl. pr. planer, član i
  5. Vladan Tripković, dipl. pr. planer.