СТРУЧНИ СКУП "ЗЕЛЕНИ ПРОСТОРИ И ЖИВОТНА СРЕДИНА У ГРАДУ - РЕШЕЊА ПЕЈЗАЖНЕ АРХИТЕКТУРЕ"

""Udruženje pejzažnih arhitekata Srbije (UPAS), u saradnji sa firmom Bašta biro i uz podršku Inženjerske komore Srbije, organizuje stručni skup iz oblasti pejzažne arhitekture pod nazivom „Zeleni prostori i životna sredina u gradu - rešenja pejzažne arhitekture“.

Skup će se održati 2. i 3. marta 2023. godine u zgradi Saveza inženjera i tehničara Srbije u Beogradu (ul. Kneza Miloša 7a/II i ulaz iz Kneza Miloša 9/III).

Tema ovog dvodnevnog skupa je pejzažna arhitektura kao odgovor na ekstremne uslove u gradu, izazvane klimatskim promenama i zagađenjem, a za kraj stručnog skupa planirano je održavanje tribine na temu: Pejzažna arhitektura – od planiranja do tehničkog prijema.

Detaljnije informacije možete pogledati ovde.