ЈУБИЛАРНИ 30. ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОНИ ФОРУМ - ТЕЛФОР 2022

ЈУБИЛАРНИ 30. ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОНИ ФОРУМ  - ТЕЛФОР 2022

""U organizaciji Društva za telekomunikacije - DT, Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu i IEEE Serbia&Montenegro COM Chapter održaće se “Jubilarni 30. telekomunikacioni forum - Telfor 2022” 15. i 16. novembra 2022. godine, u Beogradu u hotelu Crowne Plaza. Svečano otvaranje je zakazano za utorak, 15.11.2022. sa početkom u 10:30 časova. U okviru ceremonije svečanog otvaranja TELFOR-a obratiće se proslavljeni nobelovac prof. dr Dan Shechtman i održati predavanje iz oblasti preduzetništva za mlade. Prepoznajući značaj ovog foruma, Inženjerska komora Srbije našla se na spisku donatora i na taj način podržala jubilarni 30. “TELFOR 2022”.

Zainteresovana lica bez radova mogu slobodno i bez kotizacije da učestvuju u radu svih ovih događaja.

Više informacija možete naći na www.telfor.rs

Prijavljivanje za prisustvovanje i učestvovanje možete izvršiti na sledećoj strani

Spisak prijavljenih nalazi se na sajtu Komore na sledećoj strani.

Onlajn prenos otvaranja „TELFOR 2022“ možete pratiti i preko www.telfor.rs

Program „TELFOR 2022“ možete pogledati na sledećem linku: https://www.telfor.rs/program