Председник Инжењерске коморе Србије проф. др Милисав Дамњановић упутио допис потпредседници Владе Републике Србије проф. др Зорани З. Михајловић

Predsednik Inženjerske komore Srbije prof. dr Milisav Damnjanović uputio je dana 8. septembra 2017. godine dopis potpredsednici Vlade Republike Srbije i Ministarki građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture prof. dr Zorani Z. Mihajlović u kojem je obavestio da je Predlog Statuta Inženjerske komore Srbije, koji je Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture izradilo u skladu sa Zaključkom Vlade Republike Srbije, primljen u Inženjersku komoru Srbije 05.09.2017. godine.

Istom prilikom predsednik Damnjanović se zahvalio potpredsednici Vlade i Ministarki Mihajlović i izrazio nadu da će usvajanje novog Statuta Komoru učiniti savremenijom i racionalnijom organizacijom inženjera Srbije, pre svega u njihovom interesu i interesu Republike Srbije.

Tekst dopisa možete preuzeti ovde