ПРЕДАВАЊЕ: "ТОПЛОТНЕ ПУМПЕ - ВРСТЕ, СОФТВЕР ЗА ПРОРАЧУН И ОДАБИР ТОПЛОТНИХ ПУМПИ СА ПРИМЕРИМА И РЕШЕЊИМА ИЗ ПРАКСЕ" - СТРУЧНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА "АУМА" ЕЛЕКТРОЦИЛИНДАР - ПРАКТИЧНО ЕКОЛОШКО РЕШЕЊЕ

Inženjerska komora Srbije – Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke Regionalnog centra Požarevac organizuje predavanje i stručnu prezentaciju na temu: „Toplotne pumpe – vrste, softver za proračun i odabir toplotnih pumpi sa primerima i rešenjima iz prakse“ - Stručna prezentacija „AUMA“  elektrocilindar – praktično ekološko rešenje. Predavanje i stručna prezentacija održaće se u četvrtak, 25. novembra 2021. godine sa početkom u 14:00 h, u Regionalnoj kancelariji  Inženjerske komore Srbije u Požarevcu.

Napomena: Predavanje i stručna prezentacija će se održati u skladu sa epidemiološkom situacijom. Primenjivaće se aktuelne mere u cilju sprečavanja korona virusa – COVID-19.

Prijavljivanje za predavanje vrši se putem Interneta ovde.

Spisak prijavljenih nalazi se na sajtu Komore ovde.