ПРЕДАВАЊЕ "КАКО САЧУВАТИ ЗЕЛЕНИЛО ГРАДОВА И КАКО ОБЕЗБЕДИТИ НОВЕ ЛОКАЦИЈЕ ЗА ИСТУ НАМЕНУ - ПРИМЕНЉИВОСТ ЗАКОНА ИЗ ОБЛАСТИ ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ У ПРАКСИ - ПРИМЕНА У УРБАНИСТИЧКОМ ПЛАНИРАЊУ"

Predavanje će se održati u Inženjerskoj komori Srbije, Regionalni centar Novi Sad, Danila Kiša broj 3, Novi Sad, u sredu, 15. juna 2022. godine, sa početkom u 14:00 časova.

Prijavljivanje za predavanje vrši se putem Interneta na sledećoj strani.

Spisak prijavljenih nalazi se na sajtu Komore na sledećoj strani