ПОЧИЊЕ ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИНЖЕЊЕРА ЗА УЧЕШЋЕ У ПРОЈЕКТУ МОРАВСКИ КОРИДОР

Listu koja prikazuje glavne zadatke i odgovornosti dodeljene svakom od profila možete pogledati na sledećem linkovima:

Mesto zaposlenja je u prostorijama poslodavca u Kruševcu.

Na razuman zahtev poslodavca, zaposleni je dužan da radi i na drugim lokacijama poslodavca, kao i na lokacijama povezanih lica ili klijenata.

Zbog prirode rada, poslodavac može privremeno ili trajno promeniti mesto rada zaposlenog u krugu relacije Kruševac-Čačak.

Zainteresovani inženjeri mogu dostaviti svoj CV na engleskom jeziku Aneti Mladenović, iz Odeljenja za ljudske resurse konzorcijuma "Behtel-Enka", koji izvodi radove na ovom Projektu, na sledeću imejl adresu: aneta.mladenovic@besmp.rs  uz napomenu da se prijavljuju preko Komore.

Odabrane kandidate će blagovremeno obavestiti predstavnici Behtel Enke.

Prema politici održivosti ove kompanije, Projekat promoviše rodnu ravnopravnost nudeći jednake mogućnosti zapošljavanja ženama i samim tim podstiču se prijave žena kandidata.

S poštovanjem,

Marica Mijajlović, dipl. inž. arh.
Predsednica Inženjerske komore Srbije