Отворени позив за конференцију и изложбу радова о архитектури: Скала дизајна - од микро до макро

Asocijacija za razvoj održive urbane zajednice raspisala je Otvoreni poziv za izložbu radova o arhitekturi: Skala dizajna - od mikro do makro. Izložba će biti održana od 01. do 15. decembra 2016. godine u Galeriji nauke i tehnike Srpske akademije nauka i umetnosti, ul. Đure Jakšića 2 u Beogradu (radnim danima od 10,00 do 20,00 časova, a subotom od 10,00 do 15,00 časova). Rok za prijavu rada za izložbu je do 15. septembra 2016. godine.

Učešće članova Komore sa šiframa licenci 100, 200, 201, 202, 203 i 300, biće vrednovano, 7 bodova za prisustvo učesnika i 10 bodova za pisani rad i prezentaciju, u okviru Programa obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije za 2016. godinu iz oblasti Nacionalnog programa obuke.

Ulaz za slusaoce Inženjerske komora Srbije je slobodan.

Detaljnije informacije o Otvorenom pozivu za izložbu radova o arhitekturi: Skala dizajna - od mikro do makro možete pogledati ovde i na Internet stranicama www.strand.rs/micromacro i www.strand.rs/micromacro/exhibition.html

Raspored izlaganja možete pogledati OVDE