ОДРЖАНА СЕДМА РЕДОВНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ ПЕТОГ САЗИВА

Sedma redovna sednica Skupštine Inženjerske Komore Srbije Petog saziva održana je 20. maja 2022. godine u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu. Sednicom je predsedavala Marica Mijajlović, predsednica Skupštine, koja je po funkciji i predsednica Komore, a bili su  prisutni i članovi Upravnog i Nadzornog odbora Komore, kao i 36 članova Skupštine Komore.
Na sednici Skupštine donete su sledeće odluke:

• Odluka o usvajanju Izveštaja o finansijskom poslovanju Inženjerske komore Srbije u periodu od 01. januara 2021. do 31. decembra 2021. godine;
  • Odluka o usvajanju Izveštaja o radu Upravnog odbora Inženjerske Komore Srbije u periodu od 01. januara 2021. do 31. decembra 2021. godine;
  • Odluka o davanju pozitivnog mišljenja na Izveštaj o radu Nadzornog odbora Inženjerske Komore Srbije u periodu od 01. januara do 31. decembra 2021. godine i
  • Odluka o davanju pozitivnog mišljenja na Izveštaj o poslovanju Inženjerske komore Srbije u 2021. godini.

Galeriju fotografija možete pogledati ovde

""