Одржан традиционални скуп "Сусрети просторних планера Србије - 2018"

Između ostalih, skupu su prisustvovale Latinka Obradović, potpredsednik Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije i Ivana Magdelinić, v.d. sekretara Inženjerske komore Srbije. Radno predsedništvo skupa činili su dr Nebojša Stefanović, predsednik Izvršnog odbora Matične sekcije planera i član Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, dr Saša Milijić, zamenik predsednika Izvršnog odbora Matične sekcije planera, Dragan Jemuović, dr Dejan Đorđević i mr Dragana Dunčić, članovi Izvršnog odbora Matične sekcije planera.

Učesnike skupa su pozdravili dr Nebojša Stefanović, predsednik Izvršnog odbora Matične sekcije planera, Aleksandar Milikić, gradonačelnik Grada Bora, Latinka Obradović, potpredsednik Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije i mr Đorđe Milić, pomoćnik ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture.

Izjavu za medije Latinke Obradović, potpredsednika Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, možete pogledati ovde.

Izjavu za medije Nebojše Stefanovića, predsednika IO MS planera i člana Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, možete pogledati ovde.

Kompletan prilog RTV Bor, možete pogledati ovde.