ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДРЖАНИМ КОНСТИТУТИВНИМ СЕДНИЦАМА ИЗВРШНИХ ОДБОРА МАТИЧНИХ СЕКЦИЈА ПЛАНЕРА, ПРОЈЕКТАНАТА И ИЗВОЂАЧА РАДОВА

U sredu, 11. aprila 2018. godine, Izvršni odbor Matične sekcije planera, je održao prvu (konstitutivnu) sednicu, na kojoj je konstituisan Izvršni odbor u skladu sa Odlukom Skupštine Inženjerske komore Srbije, broj 120/1-9.1. od 31.03.2018. godine. Za predsednika Izvršnog odbora izabran je dr Nebojša Stefanović, dipl. pr. planer, naučni saradnik, a za zamenika predsednika, dr Saša Milijić, dipl. pr. planer, naučni savetnik. Na konstitutivnoj sednici doneta je i Odluka o obrazovanju Komisije za utvrđivanje ispunjenosti uslova za dobijanje licence odgovornog planera.

""

U sredu, 11. aprila 2018. godine, Izvršni odbor Matične sekcije projektanata, je održao prvu (konstitutivnu) sednicu, na kojoj je konstituisan Izvršni odbor u skladu sa odlukama Skupštine Inženjerske komore Srbije, broj 120/1-10 od 26.02.2017. godine i broj 120/1-9.2. od 31.03.2018. godine. Za predsednika Izvršnog odbora izabran je prof. dr Dragoslav Šumarac, dipl. građ. inž, a za zamenika predsednika, Žana Davidović, dipl. inž. arh. Na konstitutivnoj sednici doneta je i Odluka o obrazovanju Komisije za utvrđivanje ispunjenosti uslova za dobijanje licence odgovornog projektanta.

"" "" "" "" ""

U ponedeljak, 16. aprila 2018. godine, Izvršni odbor Matične sekcije izvođača radova, je održao prvu (konstitutivnu) sednicu, na kojoj je konstituisan Izvršni odbor u skladu sa odlukama Skupštine Inženjerske komore Srbije broj 120/1-11 od 26.02.2017. godine i broj 120/1-9.3. od 31.03.2018. godine. Za predsednika Izvršnog odbora izabran je mr Zoran Stajić, dipl. maš. inž, a za zamenika predsednika, prof. dr Đura Oros, dipl. inž. el. Na konstitutivnoj sednici doneta je i Odluka o obrazovanju Komisije za utvrđivanje ispunjenosti uslova za dobijanje licence odgovornog izvođača radova.

"" "" ""