НА ИЗЛОЖБИ ПОВОДОМ ЈУБИЛЕЈА ГЛАСНИКА "АРХИТЕКТ" ИНЖЕЊЕРСКОЈ КОМОРИ СРБИЈЕ ДОДЕЉЕНА ЗАХВАЛНИЦА

""U okviru programa 22. Dana arhitekture Niša, u organizaciji Društva arhitekata Niša i u suorganizaciji sa većima matičnih sekcija arhitekata i inženjera građevinske struke Regionlnog centra Niš Inženjerske komore Srbije, 25. oktobra 2022. godine, u galeriji „DAN“, otvorena je treća „Izložba povodom jubileja glasnika DAN – ARHITEKT“. Ovo je bila i prilika za uručenje zahvalnica dodeljenih 2020. godine, što je zbog pandemije kovida 19 bilo odloženo.
Na otvaranju Izložbe Inženjerskoj komori Srbije dodeljena je Zahvalnica kao organizaciji koja prepoznaje značaj i pruža podršku ovom stručnom časopisu koji prenosi aktuelnosti iz oblasti arhitekture i, uz teorijske i istoriografske teme, široj i užoj stručnoj javnosti predstavlja značajna ostvarenja naše i svetske arhitekture.