КОНФЕРЕНЦИЈА "МИЛАН МИНИЋ, АРХИТЕКТА И СЛИКАР, ТРАГ У ВРЕМЕНУ"

Savez inženjera i tehničara Srbije i Udruženje inženjera Polimlja, u suorganizaciji sa Inženjerskom komorom Srbije -  Regionalni centar Čačak, Inženjerskom akademijom Srbije, Udruženjem arhitekata Srbije i Društvom arhitekata Beograda organizuju konferenciju posvećenu liku i delu arhitekte Milana Minića.

Konferencija pod nazivom „Milan Minić, arhitekta i slikar, trag u vremenu“  održaće se 15. aprila 2022. godine u Domu kulture Prijepolje i ima za cilj da osvetli lik i delo velikog poznatog arhitekte i predstavlja priliku da se značaj njegovih radova sagleda sa vremenske distance.

Pokrovitelji događaja su Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije, Ministarstvo kulture i informisanja Republike Srbije i Opština Prijepolje.

Detaljnije informacije možete pogledati ovde.

""