ЈАВНА РАСПРАВА О НАЦРТУ ЗАКОНА О ИЗМЕНАМА И ДОПУНАМА ЗАКОНА О ПЛАНИРАЊУ И ИЗГРАДЊИ

Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture sprovešće javnu raspravu o Nacrtu zakona o izmenama i dopunama zakona o planiranju i izgradnji u periodu od 15. januara do 6. februara 2018. godine.

Obaveštenje možete pogledati na Internet stranici Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture

Pozivamo članove Komore i sve inženjere da svoje primedbe, predloge i sugestije u vreme trajanja rasprave, dostave Komori putem elektronske pošte na e-mail: nacrtzakona@ingkomora.rs ili poštom na adresu Komore, Bulevar vojvode Mišića 37, 11000 Beograd. Sve pristigle primedbe, predloge i sugestije Inženjerska komora Srbije će sistematizovati i dostaviti ih resornom ministarstvu na dalje postupanje.

Program javne rasprave o Nacrtu zakona o izmenama i dopunama zakona o planiranju i izgradnji možete preuzeti ovde