Информација са заједничког састанка председника и чланова регионалних одбора Регионалног центра Београд, Матичне секције пројектаната и Матичне секције извођача радова

Informaciju sa zajedničkog sastanka predsednika i članova regionalnih odbora Regionalnog centra Beograd, Matične sekcije projektanata i Matične sekcije izvođača radova, održanog 26.09.2017. godine u sedištu Inženjerske komore Srbije u Beogradu, objavljujemo u celosti, kako nam je istu dostavio Dragan Stevanović, dipl.inž.el, koordinator regionalnih odbora podsekcija matične sekcije projektanata - Regionalnog centra Beograd.

Informaciju možete preuzeti ovde