ИМЕНОВАНИ НОВИ ЧЛАНОВИ УПРАВНОГ И НАДЗОРНОГ ОДБОРА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕБИЉАНА ВУКСАНОВИЋ ИМЕНОВАНА ЗА ПРЕДСЕДНИЦУ УПРАВНОГ ОДБОРА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ

Rešenjem Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture o imenovanju novih članova u Upravnom i Nadzornom odboru Inženjerske komore Srbije, broj 119-01-1105/2020-02 od 29.12.2020. godine, novi ministar Tomislav Momirović imenovao je predstavnike ministarstva u Upravnom i Nadzornom odboru Inženjerske komore Srbije.

Pomenutim Rešenjem, za predsednicu Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije imenovana je Milena Vujisić, dipl. pravnik, dok je za člana NO imenovana Milena Kovačević, dipl. ekonomista.

Takođe, pomenutim Rešenjem, Biljana Vuksanović, dipl. građ. inž. i mr Miodrag Jocić, dipl. inž. građ. imenovani su za predstavnike nadležnog ministarstva među članovima Upravnog odbora Komore.

Na Trideset šestoj redovnoj sednici Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, održanoj 15. januara 2021. godine, doneta je odluka o izboru Biljane Vuksanović, dipl. građ. inž. za predsednicu Upravnog odbora inženjerske Komore Srbije.