4. СТРУЧНИ СКУП СА МЕЂУНАРОДНИМ УЧЕШЋЕМ ИЗ ОБЛАСТИ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ, ГРЕЈАЊА И ХЛАЂЕЊА "ЕНЕРГИЈА+"

""Inženjerska komora Crne Gore - Strukovna komora mašinskih inženjera organizuje 4. Stručni skup sa međunarodnim učešćem iz oblasti klimatizacije, grejanja i hladjenja "energijA+", koji će se održati 15. i 16. septembra 2022. godine u Podgorici.

Skup će, između ostalog, biti posvećen prikazima nekih od najzanimljivijih projekata iz područja tehnike klimatizacije, grejanja i hlađenja, novim rešenjima u tehnici hlađenja, ventilacije i klimatizacije, uređajima i opremi za klimatizaciju, grejanje i hlađenje, toplotnoj izolaciji, zaštiti od buke i od požara, ail ii samom  tržištu, struci, obrazovanju, standardima, normama i propisima u području klimatizacije, grejanja i hlađenja.

Detaljnije informacije možete pogledati putem linka: